Firma GRY-OnLine S.A.

Źródła sukcesu firmy GRY-Online

Nasi ludzie naszą siłą.

Dobranie profesjonalnego i rzetelnego zespołu pracowników i współpracowników jest jednym z podstawowych źródeł naszego sukcesu. To prawdziwy kapitał - ludzie, którzy łączą swoją pasję i doświadczenie z ciekawą pracą są najlepszymi i najbardziej kreatywnymi pracownikami. Rozległa grupa pracowników i współpracowników kierowana jest przez doświadczony w zagadnieniach biznesu, Internetu i rynku rozrywki zespół zarządzający.

Nowoczesne technologie.

Nowoczesna firma, szczególnie z branży IT, nie może w dzisiejszych czasach odnieść sukcesu rynkowego bez wykorzystania nowoczesnych technologii. Firma GRY-OnLine dysponuje własnym zestawem nowoczesnych narzędzi potrzebnych do prowadzenia zaawansowanych serwisów internetowych i technologii wspomagających procesy przetwarzania danych. Naszym szczególnym osiągnięciem jest przygotowanie i wdrożenie systemów do prowadzenia rozproszonego środowiska redakcyjnego oraz zarządzania dostępem do treści i płatnościami. Zasadą działania firmy jest posiadanie pełni praw autorskich do wykorzystywanych systemów.

Wysokiej jakości treść.

Firma dysponuje ogromnym zapleczem wyprodukowanej przez siebie aktualnej i profesjonalnej treści. Posiadamy setki tysięcy stron własnej autorskiej zawartości, wypełnionych wysokiej jakości publicystyką, informacjami encyklopedycznymi, poradnikami i ilustracjami. Wiele z naszych materiałów jest unikalnych w skali światowej a wszystkie stoją na najwyższym poziomie merytorycznym. Praktycznym przykładem wykorzystania naszej "wiedzy" jest Wielka Encyklopedia Gier, unikalne w skali świata wydawnictwo multimedialne, która doczekała się już sześciu edycji.

Internet plus stara ekonomia.

Będąc pionierami tego typu działalności jako jedna z pierwszych firm w Polsce wprowadziliśmy odpłatność za część treści dostarczanych użytkownikowi końcowemu za pomocą Internetu. Uważamy, że przynajmniej częściowa odpłatność za treści dostarczane czytelnikom zbliży internetową ekonomię wirtualną do ekonomii klasycznej.

Unikalne pomysły biznesowe i technologiczne.

Staramy się w naszej działalności nie poprzestawać na istniejących formach i standardach współpracy biznesowej, lecz aktywnie tworzyć nowe, bardziej interesujące i efektywne formy działalności.


© 2000-2019 GRY-OnLine S.A.